Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator miért...

Euro Truck Simulator miért nem indul?

Figyelt kérdés
Üdv! Az lenne a problémám,hogy már egy ideje Windows 8.1 van a gépemen és előtte Windows 7 volt rajta. Ezutóbbin futott minden baj nélkül a játék,de a 8.1-en elindul viszont a kép nem jön be,pedig fut a program. Próbáltam már más kompat.módokkal is de semmi,ugyanaz a baj. Valaki valami tippet tud adni hogy lehetne orvosolni? Már újra is volt telepítve a játék kb ötször de semmi változás. Eredeti,megvettem a Steamen.

2016. dec. 28. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
win 8.1 rengeteg játékkal nincs kielégedve és nem futtatja, ez op rendszer hiba.
2016. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó akkor ne is próbálkozzak. Koszi :)
2016. dec. 29. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
hülyeségeket ne mondj már, hogy a lófaxba ne menne 8.1 alatt te idióta ... (első) . Éééérdekes, nekem ment simán
2016. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van akinek megy, a másik felének meg nem. Nekem pl nem ment ugyan úgy ahogy a kérdezőnek, akkor most kinek van igaza? Olvass utána mielőtt osztod az észt.


Nvidia drivernél vagy szereti az adott kártya az op rendszert, vagy nem. Ha nem, akkor ez van.


Driver tiszta újrarakással meg lehet próbálkozni, ha nem segít rajta, akkor kisnyúl.

2016. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!