Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Titan Quest - Anniversary...

Titan Quest - Anniversary Edition. Vélemények? Miért kedvelitek/miért nem?

Figyelt kérdés

Én 10 éve a megjelenésekor játszottam először a játékkal, akkor is úgy tekintettem rá, mint az alternatív Diablo III, a 28 kasztkombináció egyenesen letaglózott, hiába a nem-véletlenszerűen generált világnak. Most, hogy a 10. születésnapjára megjelent ez a kiegyensúlyozottabb/javított/bővített változat, nem tudom le tenni. :) Lenne mit még bővíteni rajta, de én így is elégedett vagyok, mert messze jobb, mint az eredeti kiadás.


Feltelepítettem a TQVault-ot és a TQCollector-t, ahogyan kell és gyűjtöm a cuccokat.

Csak nehogy a vizsgaidőszak rovására menjen :P



2016. dec. 28. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Imádtam, egy bajom van vele, hiába vettem meg eredetibe steamen, olyan jó bugos, hogy egy ideje a kiegészítős részekhez érve kifagy az egész....
2021. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!