Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyíregyházán hol találok...

Nyíregyházán hol találok plüss vadászó gépeket?

Figyelt kérdés
Nyáron a strandon játszottam ilyen plüss vadászós géppel, és elég jól ment, 9ből 1 nem sikerült. És azt szeretném megkérdezni hogy hol találnék ehhez hasonló gépeket Nyíregyházán? Tescoba és a Plázában már láttam, ki is próbáltam, de a tescoba el van törve éppen, a plázába meg csak elnyeli a pénzem.. Szóltam is az éppen ott dolgozó nőnek de azt mondta hogy nem tud vele semmit sem kezdeni mivel nem az ő tulajdonuk. Szóval nincs valami olyan hely ahol találnék ilyeneket? Bármi szóba jöhet, amivel lehet nyerni valamit. Kaszinókat légyszives ne írjátok mivel nem pénzt szeretnék nyerni, hanem jól szórakozni!:)

2016. dec. 29. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

???

2016. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Saaav :D
2016. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!