Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megrendelten a World of...

Megrendelten a World of Warcraft legion-t. Ilyenkor is kell havonta fizetni? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam ismerősöknél, hogy megvan nekik a legion. Annak már több hónapja és ahogy tudom az eredetiért havonta kell fizetni.A gyerek aki kapta fiatal és nem nagyon tudott válaszolni a kérdéseimre. Azt szeretném tudni ilyenkor, hogy kell fizetni, vagy hogy van ez? Azt láttam, hogy van battlenet accountja, de nem tudta elmondani, hogyan szerezte be és hogy tud vele játszani. Néztem videót is ami erről szólt, de nem volt benne olyan amit tudni akartam. Szóval:hogy kell ilyenkor fizetni?

Hogyan indíthatom el a játékot?

Még nincs nálam, de szeretném előre tudni, hogy van ez.



2016. dec. 31. 03:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: Lemezt rendeltem
2016. dec. 31. 03:38
 2/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az eredeti havidíjas, csak a tört vackok nem. A battlenet-es az eredeti, tehát fizetős.
2016. dec. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
Egyébként minden kiegészítő + alapjáték kell a legion előttről, hogy játszani tudj.
2016. dec. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen kell. Meg ahogy előttem mondták a Legion önmagában semmire sem jó. Kell a battlechest is hozzá. (összes előtte megjelent kieg)
2016. dec. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eredetin az a játék egy vagyon. Egy pénznyelő :D
2016. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy kell felfogni mint egy hobbit. Van sok más hobbi is ami egy pénznyelő. :D
2016. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagybátyám szerint kapok valami kódot is a lemezhez amit rendeltem. Csak azt nem mondta, hogy mire jó
2017. jan. 1. 03:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra hogy a regisztrált felhasználódon beaktiváld a játékot.
2017. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csiß ***** válasza:

"Eredetin az a játék egy vagyon. Egy pénznyelő :D"


Az bameg..Egyel kevesebb kávét iszol naponta és megvan a havidíj ára..Rohadt nagy vagyon ám!

2017. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon sokat pazarolhatsz.
2017. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!