Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a resident...

Nyiri jozsi kérdése:

Miért nem indul a resident evil 7 demo?

Figyelt kérdés
Ma letöltöttem steam az ingyenes demót,és nem indul,ki irja steam-en hogy fut,kicsit gondolkodik aztán nem történik semmi....ötlet?Tapasztalat??

#Steam #Resident Evil 7 demo
2016. dec. 31. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Géped adatai?
2016. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amd fx4 proceszor,radeon 6770 vidókártya,4 giga ram.Tudom már nem a leg erősebb,de el se indul??
2016. dec. 31. 17:17
 3/10 aeterna válasza:
Az még haggyán hogy a demo. de nekem még a teljes sem indul... most vettem meg. telepítettem, indítanám és semmi. bejelzi a steam-en hogy ezzel játszok resident evil 7 stbstb, 2 mp aztán lerak onlineba ismét. semmi hibaüzenet semmi-_- vki vmit?
2017. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 aborted válasza:
Hali nekem is ez a problémám gépem adatai:i5 2400 asus gtx 750 ti 2gb 12gb ramom van inditanám ugy tesz miintha elindulna aztán semmi .
2017. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom: Indítsd újra a gépet. Ha nem segít: telepítsd újra a játékot.
2017. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A demót azóta félre tettem,most a teljes játékot próbálom (nem eredetit)egyenlőre dll hibákat ir,utánna néztem azt irják hogy a vizuál c nem sikeresen települt,ezért most minden windows frisitést fel kell tennem,és aztán megint feldobni néhány vizual c-t,de még csinálja a frissitést.Arra lennék kiváncsi,hogy a gépemen:fx 4100 proci,radeon 6770 videókártya,4 giga ram,ezen még elmehet ha lehúzom a grafikát?valaki próbálta már hasonlón??
2017. febr. 12. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Én hasonló gépen játszottam ki, ha leveszed a grafikát nem lesz gond. Bár egy bizonyos rész után a házban érthetetlen módon sokszor szenvedett, pedig az elején nem.
2017. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajna azóta kiderült hogy egyszerüen gyenge a video kártya,elindul,de betöltés közben shader hibára hivatkozva kilép,tehát egy kicsivel újabb kártyára lesz szükségem
2017. ápr. 9. 17:57
 9/10 anonim válasza:
Telepítsétek fel a Visual C++-t
2017. ápr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 johny85 ***** válasza:

Én ezt telepitetem ,de nem rakta fel,lehet azért, mert nincs aktiválva a win10?

[link]

2021. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!