Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen sorrendbe töltsem fel...

Milyen sorrendbe töltsem fel a sims 3 kiegészítőit (ha)?

Figyelt kérdés

adott kiegészítőim: állatok, évszakok, nemzedékek

ha azt szeretném hogy ne az állatokat kérje mert az a CD sajnos tisztára karcos...



2017. jan. 3. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

a hivatalos sorrend erre a 3-ra(megjelenés szerint)

1. nemzedékek

2. házi kedvencek(amit állatoknak írtál)

3. évszakok


de mind1 amúgy a sorrend mindig legutolsóhoz kér(megjelenés szerinti legutolsóhoz) szóval elég évszakokhoz no cd/dvd image vagy az ncraas no cd mod

2017. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ok köszi :D

és ha veszek még egy cd akkor ha a elöbb volt megint az évszakukat kéri ha késöbb akkor azt ugye? :3

2017. jan. 3. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:

szívesen.

igen. ha megjelenési időben előbb volt mint évszakok továbbra is azt fogja ha utána akkor azt. mindig a legutolsó dátumost kéri. erre egyszerű megoldás az nraas no cd mod. zt csak berakod mod mappába és többé nem kér lemezt inditás előtt.

2017. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
t(i)e használsz Nrast(master controller)? mert ezt én is le szeretném tölteni. Ingyenes?és nem okoz kárt a játékban?
2017. jan. 3. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
ha eredeti a játék... az utolsó kieget, töltsd le az Origin kliensből... és akkor nem kell lemezt használni! :d
2017. jan. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elnézést a kései válaszért.

igen, anno mikor még sim3-aztam használtam. de csak nraas no cd modot semmilyen más nraas-t nem.

innen letöltheted majd dokumentumok/eletronic arts/sim3/mods mappába másold be(vagy ahol a dokumentumaidba vannak a mentéseid,beállitásaid stb... nem keverendő a fő könyvtárral)


[link]

2017. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint tök mindegy, bármelyik CD-vel fut. A természetfeletti erőket előbb telepítettem, mint az évszakokat, mindig a természetfeletti erőket rakom be és semmi baja vele.
2017. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!