Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraftban hogyan legyek...

A minecraftban hogyan legyek jobb PVP-ben?

Figyelt kérdés
Már kb 5 éve játszok vele, de a PVP sosem ment. Akarok skywars-ozni meg ilyesmiket csinálni, de nem tudok mert akármit csinálok akármilyen jó gyémántcuccokkal mindig én halok meg elsőnek. Akkor is ha nekem jobbak a fegyvereim meg a páncélom. Valaki valami tippet tud adni, hogy hogyan legyek jobb? :/ Vagy lehet csak a lassú internet miatt? A net miatt egy íjat sem tudok normálisan használni, mert 10 méter helyett 2 méterre lő...

#Minecraft #PvP #:D :D :D
2017. jan. 3. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
az íjat fel kell húzni pl, akkor nem 2 méterre lő :D
2017. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom.. egyjátékosban tökéletesen tudom használni és célozni is tudok vele, de szervereken meg egyszerűn van amikor el sem lövi.. szerintem a rossz net miatt :/
2017. jan. 4. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Párbajban próbálj meg te támadni először. Ha lehet, a kardodba tegyél hátralökést, szikrából pattant erősítést és egy erőt (pl. élesség vagy erő). Amikor támadsz akkor ne csak simán odasétálj, hanem sprint, amikor megütöttek továbbra is sprint - sokkal nagyobb lesz a sebzésed.
2017. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keringőzz, ne lazán üss hanem "erővel", de azért ne olyan módon, hogy még az egered is szétüsd. Sprintelve közeledj jobbra, balra, ezt ismételve, "forgózz". Ott a player, jön feléd, vagy te mész felé és balról vagy jobbról mögé mész így forgózva. Azaz így körülötte mész. És próbálj a szemeddel "koncentrálni", követni a játékos. Mégegyszer elmondom nagy, erős mozdulatokkal célszerű a játékost sebezni, és "critelj". (ejtsd: krit :D). Ez olyan, hogy alapból a minecraft ha ugrálsz miközbe ütöd őt, nagyobbakat fog érzékelni a játék, azaz nagyobb ütéseket. Úgy forgózz, kövesd a szemeddel a játékost közben ugrálj. És sose add fel, legfontosabb ! :)


Ezek voltak az én jó kis trükkjeim :D

Előre megmondom én is így pvpzek nem vagyok ego,

de elég jól! És miközbe írtam belegondoltam hogy hogyan pvpztem és azt írtam le!!


:D lel remélem helpeltem ;)

2017. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2017. jan. 9. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!