Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Commandos és társai tipusú...

Commandos és társai tipusú játékot tud ajánlani valaki a közelmúltból?

Figyelt kérdés
Nagy rajongója voltam 10-15 évvel ezelőtt a csapat központú stratégiának, mint a Commandos. De volt még valami Robin Hood -os is meg egy néhány másik kb 10 évvel ezelőtt. Az elmúlt néhány évben találkozott valaki hasonló játékkal?

2017. jan. 4. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont tegnap olvastam h van valami ninja-s játék ami "méltó utódja" a Commandos örökségnek, a címe nem rémlik, talán index2-n volt. Megnézem később előzményekben ha addig nem lesz meg.
2017. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
2017. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Desperados volt még régebben. Most meg a Shadow Tactics, ahogy előttem is írták. Tudtommal több említésre méltó játék nincs a műfajban.
2017. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet srácok, megnézem ezt a Shogunost, bár a minimálisan fejlettebb grafikán kívül nagy változás nincs benne ahogy elnézem a gameplay videókat. Azért végig tolom. Ha lesz még ötlet, ne tartsátok magatokban.


Anno végig toltam összes Commandost, Desperadost meg Robin Hood -ot is.

2017. jan. 8. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az xcom játékok?
2017. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt az Xcomot. Nekem túl futurisztikus. Illetve ez ha jól látom ilyen ATB rendszerű körökre osztott mint anno a gorky.
2017. jan. 16. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!