Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Garden Warfare 2-be sűrgősen átkéne a Garden Warfare 1-ből hozni a mapokat?

Figyelt kérdés

Szerintem borzalmasak a GW2-es mapok. Ez az idő ugrálás egy baromság. 2 map van ami tetszik. A jeges és a zen.

Emlékszem, hogy a GW1-ben milyen jók voltak a mapok. Itt meg....



2017. jan. 5. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak te érzed így. Mikor az Aqua Centert behozták (a megjelenéskor még nem volt bent), megörültem, hogy az összes régit átemelik, de sajnos nem lett belőle semmi.
2017. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor jó, azt hittem csak nekem hiányoznak. Meg szerintem felesleges volt a GW2-t kiadni. Elég lett volna frissiteni az elsőt. 6 új karakter, pár új map, battleground. Grafika ugyanaz. Meg egy két apróságot cseréltek.

De az aqua center szebb volt az egyesben.

2017. jan. 6. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

A grafika még közepes konfigon is szebb és ugyan úgy fut.


A régi mapek pedig nem működnének jól mert a sok új karakter megváltoztatta a játék dinamikáját. Az óriási nyílt terek miatt szénné lennének campelve a játékok (kalóz zombi képességek).

2017. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!