Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far Cry 3 (PC) játékban mikor...

Far Cry 3 (PC) játékban mikor támadás alatt vagyok el feketedik a képernyő, viszont a célpontok ott maradnak az ellenséget látom. Szerintetek hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Több féle verziót is ki próbáltam legalább 3-at, mindháromnál ez volt. Mikor támadnak/támadok feketedik el ha fordulok el helyre jön, ahogy vissza fordulok újra feketeség. Nagyon idegesítő. Valami beállítás esetleg? Segítsetek kérlek mert akárhogyan is próbálom megoldani eddig nem jött össze. Más nem járt így?

(4GB RAM, 2GB Videókártya, Quad-core 2,2GHz proci, Win7 Ultimate 64Bit)



2017. jan. 6. 05:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg eredetibe! Már olcsó!
2017. jan. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennél jobb tipp esetleg? Szerintem meg veszem majd, de jelenleg meg kéne csinálni vásárlás nélkül. Még egy posztot kaptam a neten ugyanezzel a problémával egy amerikai site-on de nem kapott választ az illető...
2017. jan. 6. 05:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd ki azt a majdot és vedd meg akkor.
2017. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez nem azon fog múlni, hanem a hardveren, illesztőprogramon


ellenben nem adtál meg értelmes adatokat a gépedről

2017. jan. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írok privátban.
2017. jan. 9. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!