Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rainbow six siege, megvásárlás...

Rainbow six siege, megvásárlás után milyen operátor unlock?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni a fent említett játékot pc-re.

Olvastam, hogy nincsenek meg az operátorok, csak season pass-al, vagy játékbeli pénzért lehet megvenni.

De ez hogy működik?

Ha nem ranked-en játszom hanem Casual-en (azthiszem), ott használhatom az összes operátort? Csak ranked-en van le lock-olva?

Vagy addig kell recruit-al mennem, amíg nem lesz pénzem venni egy játékost? Vagy van pár unlock operátor az elején? Melyikek? Hogy megy ez?



2017. jan. 6. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Az alap verzióban legelőször csak a Recruit operátor van, ügye az az alap és akár sima akár ranked meccset játszol, csak azokkal mehetsz amik megvannak. A meccsek végén kapsz játékban pénzt és abból vehetsz új operátort. Az operátorok külön egységekre vannak osztva, ezen belül van 2 támadó és 2 védő operátor. Az egységen belül az első operátor 500-ba kerül, a 2.=1000 , 3.=1500, 4.=2000. Mindegy melyiket veszed először az árak így mennek fel.


Season pass-al sem érhető el az összes operátor, csak a dlc operátorok.

2017. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor recruittal kell mennem amíg nem lesz elég pénzem? Az gáz
2017. jan. 6. 19:21
 3/10 anonim válasza:
Igazából ha megveszed a játékot, az elején lesz 3 tutorial videó, és ezekből 200-200 Renownt(ottani játékpénzt) fogsz kapni amiből már tudsz venni operatort.
2017. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, a recruit az egyik legjobb operator, mert szinte bármilyen fegyvert tud használni. De az elején van 3 tutorial videó, kb 1-2 perces, nézd meg és lesz pénzed egy op-ra. Kezdőknek ajánlom:

-(sas)sledge:egy nagy kalapáccsal be tudja ütni a falakat

-(gign)rook:armor-t tud lerakni, de azért ajánlom, mert lassú, de nagyon strapabíró

-(spentnaz)tachanka:egy letehető LMG-je van (ha nem LMG bocsánat) ő kicsit kakukktojás, mert jónak kell lenni hozzá hogy sikeres legyél vele, de én vele tanultam meg játszani

-(gsg-9)jager:ha jól tudom 4 letehető cucca van (active def. syst.) azért ajánlom, mert gyors, és nála van talán a legjobb védő fegyver

-(spentnaz)kapkan: ajtókba rakható lézeres csapdája van, amibe ha belelépnek, felrobban



Ezek csak tippek, az a jó ebben a játékban, hogy te döntöd el, hogy melyik a könnyebb pl.: lehet hogy nekem ezek, de lehet hogy neked mondjuk tachanka nehéz, de castle-el meg nagyon jó vagy (aki nem rossz, de én nagyon szarul játszok vele)

2017. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a helyesírási hibákért bocsánat, de én is ember vagyok :D
2017. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

A helyzet az, hogy az összes operatort ismerem kívülről-belülről. Rengeteget játszom ezzel a játékkal. A gond, hogy tört verzióval játszottam (pár hónapot, online).

Nem voltam biztos benne, hogy viszi a gépem, ezért hagyatkoztam torrentre, de vitte elég szépen. Főleg most, hogy új procim és gpu-m is van.

Csak most jutottam el odáig, hogy megveszem.

Recruit-al nincsen bajom, csak annyi hogy nem jó a scope-ja :/

Egyébként nekem a jäger, doc és pulse, valamint smoke jön be. Támodók közül egyértelműen Ash, sledge, thermite a nyerő. Tehát inkább a gyorsabbak jönnek be.


Csak nem számítottam arra, hogy az elején majd recruitoznom kell. Mennyi idő összeszedni annyi pénzt, hogy megvegyek egy operatort? Hány lejátszott menet után?

2017. jan. 7. 23:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy nyersz/veszítesz és hogy a ranglistán melyik helyen vagy. Ha átlagosan játszol, akkor egy meccs után kb 230 renownt kapsz. Szóval: 500: kb. 2-3 meccs

1000: kb. 4-5 meccs

1500: kb. 6-7 meccs

2000: kb. 8-9 meccs

(ezek a dlc op-k) 25000: kb. 100 meccs


Tudom, elég soknak tűnik, viszont nem mindig 230-at kapsz, van hogy 700-at, sőt ha van boostered (amit néha ingyen adnak) akkor becsúszhat 1000 is. Nem is beszélve arról, hogy ha ráfüggsz, akkor észre sem veszed, hogy ennyi meccs telt el. Én 1-2 hónap alatt 60 000-ret gyűjtöttem össze. És nem szakadtam meg. Kell egy jó csapat, akikkel jól érzed magad. Mivel egyik barátomnak sincs meg a játék, ezért én 2015 decembertől 2016 júniusig csak egyedül játszottam. Aztán játék közben ismerkedtem meg emberekkel, és így már 50+ barátom van (ebből kb 20 akik a legjobb barátaim) Amikor velük játszom, észre sem veszem, hogy már a 10. meccset nyomjuk. Én azt ajánlom vedd meg. Ez az a játék, amit a mai napig nem bántam meg, hogy megvettem 12 000-ért. Hogyha nincsenek barátaid, akik játszanak vele, akkor keress a játékban, vagy facebookon is sok r6-os csoport van. Esetleg hozzánk is csatlakozhatsz.

2017. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Még mindog nem vettem meg azóta mert nem volt annyi időm, hogy játszhassak.

De hamarosan megveszem.

Privátban írd meg a neved amivel megtalállak :)

2017. jan. 19. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
900 órám van a játékban xboxon. (level:147).A "Situations"-t(szituációkat) vidd végig(mindet 3 csillagra).1 csillag=+200 renown.Én nekem kb. 30-as szinten kész volt az egész.A legkönnyebb pénzszerzési forma a játékban(sajnos csak egyszer kapsz a csillagokért 200-at).
2017. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem látom miitt a probléma a recuit messze veri a többi operátort :D
2017. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!