Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért gondolják sokan, hogy a...

Miért gondolják sokan, hogy a Minecraft 9 éveseknek való?

Figyelt kérdés
Szerintem akik ezt gondolják, azok nincsenek tisztában mit lehet csinálni a játékban.

2017. jan. 7. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kocka alaku emberkekkel epitgetsz mindenfele vilagot. A szamitogepek elott is letezett ilyen jatek. Ugy hivtak, hogy epitokocka. Nekem is volt fabol. Csak szolok, az sem felnotteknek volt kitalalva.
2017. jan. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak nekik való de csak ők játszanak velük.
2017. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Millió másik építkezős játék van, de a Minecraft tényleg szimpla építőkocka. Még csak nem is LEGO, mert abban millió formájú elem van. Nem érdekel, hogy "felnőtt" emberek miket építettek Redstone-ból, ez akkor is dedós szint. A grafika ocsmány, az animációk primitívek- miért kéne komoly játékként gondolnom rá?
2017. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert éppeszü felnőt nem fog kockákkal épitgetni. 26/L
2017. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem akkarok kötöszködőnek tűni de ez több mint egyszerű "kockajáték"!

A minecraft lehetővé tesz a felnőteknek is hogy ki éljék kreativitásukat, és nem kis tudást igényel a command blockok megismerése kismerése.

És higy nincs anyi lehetőség mint pl.a lego ban, én azt mondanám, hogy több is van csak utána kellene nézni!

Az igaz hogy a mester mc-n kisgyerekek játszank főkép, de vanak olyan szerverk ahol tőbb 40-50felnőt is játszik!

2018. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!