Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek mi a véleménye a GTA V...

Kinek mi a véleménye a GTA V hackekrol? Biztonságos? Tudnátok mondani egyet amitol nem bannolnának k?

Figyelt kérdés
Kéne egy olyan ami mod és egy olyan amitol csak sok pénzem lesz. És légyszi ne csak egy videót linkeljetek be azt én is néztem hanem tapasztalat alapján melyik jó.

2017. jan. 7. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy az emberek miért szeretik kirúgatni magukat a játékukból???
2017. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi x-box 360 ra. És nem kirugatni szeretem magam a játékból hanem meguntam hogy nincs penzem semmire.
2017. jan. 7. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Hova, sztori módba vagy multira?

Mert multinál ez azonnali és végleges bannal jár.

2017. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Onlinera Kéne
2017. jan. 8. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan online hack nincs, amiért ne bannolnának, hiszen tisztességtelen előnyt ad másokkal szemben.
2017. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért mondjátok ha nem is játszotok a játékkal? Ha csak egy órát is játszol rájössz hogy a láthatatlan ember az 500-as szintu ember aki magához spawnolja a levegobe az embereket azok nem hack nélkül csinálja és
2017. jan. 8. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Online módban nincs csalás kód.Az500-as szintűnek már biztos van olyan képesseége!Pénzszerzési lehetőséget írok:Menj egy fegyver boltba,az ajtóból lődd le az eladót,pakold ki mindkét kasszát,a bolttól ki menj 3autónyi tàvolságot,majd menj vissza a boltba és visszaterem a pénz!Ezt tedd meg egy párszor és lesz pénzed.
2017. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!