Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone melyik legendaryt...

Hearthstone melyik legendaryt craftoljam le?

Figyelt kérdés

Tudom a csapból is sylvanas folyik....

Ezek közül:

Alexstrasza

Hogger

ragnaros

justicar truehearth (ez nem nagyon szimpi)

Leeroy jenkins (Ez funnak tűnik bár nem túl opnak)

Grommash

kazakus (no duplicates reno Jackson warriorozok lelyebb a deck)

deathwing (ez elég szimpi late gamere legtöbbször nincs sok lapom)

Az is fontos lenne hogy ne csak ebbe a deckbe passzoljon máshova is tudjam használni.


2017. jan. 7. 21:05
 1/10 A kérdező kommentje:
2017. jan. 7. 21:08
 2/10 anonim ***** válasza:
Ragna nagyon jó. Grommash szintén elengedhetetlen warriorba. Attól függ milyen paklikat játszol. Alexstraza mage-be jó. Leeroy aggro paklikba,akár pirate warrior vagy aggro shaman de a miracle rogue-ba is kell. Kazakus pedig a legjobb legend a kiegészítőből. Deathwing-et nem tartom olyan értékesnek hogy 1600 dustot áldozzunk rá bár én is szeretem de nem használható.
2017. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyiket se... Legendaryt gyártani értelmetlen, paklit gyártani jobb döntés.

Ez a deck meg elég meh... A dragon priest kemény 2,2k dust összesen és lehet is haladni vele. Ezzel szemben ha craftolsz egy ragnát és beteszed ebbe a deckbe akkor még ugyan úgy nem mozdulsz meg a ladderen.

2017. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ a másodiknak én nem ladderen mozogni akarom hanem élvezni a játékot :) Nem vagyok rankedes "komoly" játékos
2017. jan. 7. 22:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy deathwingel mi a baj? mármint ránézésre elég erős +a 10 körre ha nem nyerek/vesztek üres a kezem szóval kárt nem nagyon okozhat
2017. jan. 7. 22:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem baj az ha nincs meta paklija,én úgy tapasztaltam még az elején,hogy amilyen paklival mész akkor olyannal dob össze,azaz hogy hasonlóan az ellenfélnek sincs meg minden.

DW csak néha jön be úgy hogy kb meccset nyersz vele,a kezed nem lesz mindig üres,sőt. Tipikusan az a legend amit ha kinyitsz akkor jó,de lecraftolni egyáltalán nem érdemes.

2017. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
üm. pure skill vagyok. kibontottam alexstraszat és lecraftoltam ragnat :D
2017. jan. 7. 23:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi a fun. Számomra a sok vereség nem szórakoztató. Ha tényleg fun deck kell akkor mill rogue.


6. Ez egyáltalán nem igaz. Nagyon rossz a ranked rendszer. Hónap elején mindenki rank20-rank16 ezért olyankor bármi jöhet ellened. Hónap végére a kész deckekel még a borzasztó játékosok is eljutnak legalább rank15-ig. Olyankor rank20-15 közt kb normálisan játszhatnak azok akik nem kész deckel mozognak.

2017. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy értettem az elejét,hogy amikor kezdtem a játékot és nem volt kész paklim
2017. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés, Kazakus.
2017. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!