Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alacsony fps Fifa 17-ben?...

Alacsony fps Fifa 17-ben? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt ez,csak amióta frissítettem a vidikártya driver-t. Lehet ennek köze van hozzá?

Az fps amúgy 80-90 de amikor passz van és a kamera követi a labdát olyan darabosan mozog az egész mintha leesne 20-25-re,elég a labdára nézni és látszik,hogy nem gurul vagy száll simán. Úgy képzeljétek el mintha elkezdenétek remegtetni a szemeteket közben. Minden graf.beállítást próbáltam már,más program meg nem fut közben.

A kártya amúgy GTX 960


2017. jan. 7. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapd le a drivert, és rakd vissza azt amivel jól futott. Néha az új driverek is tudnak problémákat okozni.
2017. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a kérdés után,de ugyanolyan volt
2017. jan. 8. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha Vsync be van kapcsolva, kapcsold ki, esetleg nézd meg hogy alacsonyabb grafikai beállításokon jobban megy e.
2017. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A legalacsonyabban is próbáltam,úgy se jó. A Vsync beállítását pedig nem találom
2017. jan. 8. 00:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Vsync, vagy Vertical Syncronization, magyarul pedig vertikális szinkronizáció, valahol tuti van.
2017. jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!