Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends (Lol)...

League of Legends (Lol) játékban milyen karakternek örülnétek, ami legközelebb kijön?

Figyelt kérdés

Ha a Riot Titeket kérne fel,tervezzetek meg egy karaktert,az milyen lenne?

Részletes leírást kérek./Fúziót is írhattok,két karakter ötvözéséről/



2017. jan. 8. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az, nincs ötleted mit küldj el nekik?:D

Tök mindegy az ember minek örülne, saját fejlesztő csapatuk van, azt kapod amit csinálnak. Direkt nem fogadnak el rajongói ötleteket, mert ha azt valósítanák meg akkor szerződést kéne kötniük a szellemi javak felhasználása miatt, az eredeti rajongót ki kéne fizetni, stb. Nekik egyáltalán nem éri meg.

2017. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem van egy nagyon jó ötletem :) A kérdésem kiírása után gondolkodtam el ezen,és beugrott valami jó.
2017. jan. 8. 10:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy más ötletével sosem kérkednék.Egyszerűen csak érdekelt,mit gondoltok,vagy ki milyen kreatív e téren.Azért köszönöm
2017. jan. 8. 10:34
 4/7 sándorjános ***** válasza:
Egy olyat csinálnék ami kicsit visszamegy az alapokhoz, mert lassan már bibliába foglalja a riot, hogy az új hős tudjon falon át ugrani, dupla flashelni, stunolni, aoe-healelni, slowolni, kritikus csapást mérni persze csak bizonyos irányból és közben még speciális erősitőket is be tud gyűjteni a pálya adott részein, és stealtel, ha 25% hp alá kerűl.
2017. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy hős ötletem :D

Glaudius - A behemót

Passzív: Glaudius-nak veszel hp-t ,akkor a hp-val arányosan nől az ad-ja.

Q - Glaudius manát tölt vissza hp-ját felhasználva

W - Glaudius meglendíti a buzogányát jobbra/balra ,és az ott álló hős arrébb löki ,a kijelölt irányba. Ha falnak ütközik elkábul.

E - Glaudius pörgetni kezdi a buzogányát ,és akire ráüt vele ,azt stunnolja.

R - Glaudius a feje felett pörgeti 2 kézzel a buzogányát. Az ellenséges hősök ,minionok ,szörnyek nem tudják megközelíteni ,sem megtámadni. (Mert ha közel mennek hozzá ,akkor a buzogány ellöki őket ,és sebez. Ha falnak repülnek elkábulnak) Glaudius páncélja ,és varázsellenállása megnövekszik az ulti ideje alatt. De Glaudius nem tudja ezalatt használni a W ,és E képességét ,sem alaptámadásait. Az ulti sebzi a tornyokat ,de a toronylövedéket nem védi le.

2017. jan. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez egész jó.El is képzeltem
2017. jan. 11. 07:43
 7/7 anonim ***** válasza:

4. válaszoló:

kifelejtetted az olyan ultit, ahol nem lehet megtámadni bizonyos ideig vagy nem kap sebzést közben xD


de most az új WW rework is kap egy ugrást.... :) igazából rengar 2 lesz belőle, csak nem láthatatlan

2017. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!