Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro truck simulator 2 multipl...

Euro truck simulator 2 multiplayer nél mit jelent a Report? Tudom, hogy jelentés de azon belül ha jelentek valakit milyen következményei lesznek a feljelentett játékosnak? Meg ha engemet jelentenek akkor honnan tudom meg?

Figyelt kérdés

Ezek mit jelentenek játékon belül?

Blocking

Ramming

Griefing

Insulting

Cheating

Other



2017. jan. 8. 12:10
 1/2 trollface3 válasza:

Üdv!

Blocking - Blokkolás, én itt arra értem, hogy pl.: beáll egy útkerszteződésbe direkt hogy elállja az utat.


Ramming - Ütközés, tolás. Például piros van és hátulról direktbe neked megy, és tol.


Griefing - Zaklat, irritál. Pl.: Folyamatosan követ, ha elötted van akkor direkt nagyokat fékez autópályán és te ezért mész neki.


Insulting - Inzultál. Trágárul beszél veled, szidkozódik, rád húzza a kormányt


Cheating - Csalás. (Gondolom ezt nem kell megmagyarázni)


Other - Másmilyen. Azaz, nem a felsoroltak közül követett el valamit az illető.


Ha téged jelentenek arról elvileg kapsz infót valahol. A büntetés pedig változó mértékű. Pl.: csalásnál, bann vagy végleges kirúgás (ez elég súlyos). Remélem segített. :)

2017. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosítanék:

Két féle report van:

-játék közben: az admin egy üzenetet kap róla, de az esetek nagyobb részében sajnos nincs következménye


-a weboldalon: bonyolultabb űrlapot kell kitölteni és bizonyítékkal alátámasztani, viszont mindenképp meg fogja nézni egy admin, és nagy valószínüséggel ban lesz a jutalma.

2017. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!