Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani defender...

Pszicho88 kérdése:

Tudnátok ajánlani defender stratégiai játékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sima stratégiai játék is érdekelne, de legjobb lenne, ha csak védekezni kéne és várat építeni, aztán várni az ostromot. Nézegettem a Stronghold sorozatot, de nem töltöttem le, nem motivált túlzottan. A legjobb lenne ha nagy létszámú seregek lennének felvonultatva a játékban. Előre is köszi.



2017. jan. 8. 13:49
 1/2 trollface3 válasza:

Üdv!

Hát nem tudom, hogy a StarCraft sorozat annak számít-e, de minden esetre én azt ajánlom, hogy próbáld ki. Amúgy nyugottan próbáld ki a Strongholdot, legalább csak megnézed, kipróbálod és ha nem tetszik akkor meg csak letörlöd. Én viszont azt ajánlom, hogy semmi féle képpen se az újakkal játszál hanem, a Stronghold Crusader 1 és a Stronghold 2-vel. Az újak szerintem gagyik. :)

2017. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi.

A Lord Of The Rings Battle For Middle Earth 2 vel játszok most és nagyon tetszik, bár nem kimondottan defender, de elég jó, főleg a varázslatok miatt, ami picit izgalmassá teszi.

2017. jan. 9. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!