Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kapcsol ki folyton a...

Miért kapcsol ki folyton a TERA online? (gameforge változat)

Figyelt kérdés
Nem tudom gépem adatait, azt tudom hogy új videó kártyám lett, már több játékom működik vele, van 2 GB RAM-om mint amennyit írt a gameforge hogy 2 GB kell neki, de a szerver folyton leáll, vagyis kikapcsol a játék. Amikor a városba megyek, akkor meg majdnem hogy azonnal... pedig a grafikám az teljesen minimumon van.

2017. jan. 8. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

2Gb rammal örülj hogy elindul, 4Gb a minimum de azzal is csak akkor ha semmi más nem fut a háttérben.

Szóval vagy vegyél egy 4Gb modult és akkor lesz 6 ami már jó vagy 2db 4-es mudult és akkor 8 ami még jobb, persze ha van 2db bővítő helyed.

2017. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát... De az volt oda írva hogy minimum követelmény 2 GM RAM... Jó, azért köszi, akkor inkább keresek vmi más játékot. Pedig a Priest és a Mystic nagyon tetszett ahogyan megoldották. :)
2017. jan. 9. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtam az tapasztalat, elvan írva a gépigény, a játék megjelenésénél tényleg annyit írtak de aztán módosították 3Gb-ra a minimumot.
2017. jan. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ezért lehet. :) Köszi :)
2017. jan. 12. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!