Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggolok olyan játékokba...

Miért laggolok olyan játékokban, amiknek az ajánlott gépigényét bőven meg is lépem?

Figyelt kérdés

Példa képpen vegyük a CS:GO-t. A gépem adatai:

CPU: Intel Core 2 Quad Q9300 2.5Ghz

GPU: Asus Radeon HD 7770 1GD5

RAM: 4GB DDR2

Úgy tudom, ezek bőven elegek ehhez a játékhoz, mégis pont annyira laggolok benne, hogy élvezhetetlenné teszi a teljes játékélményt. Mi okozhatja ezt a hibát?



2017. jan. 8. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen op rendszered van? Mert win8 vagy felette már kapásból rossz ilyen régi procinak, tekintve hogy nincs rendes támogatása, a CS:Go meg zabálja.

A másik a RAM mennyisége, átalgosan 2 GB kell csak az op rendszernek, 500 MB egyéb dolgoknak (mint futó steam pl), 1,5 gigától csodát nem kell várni.

2017. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lag?


Jobb internet.

2017. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A gépemen Win 7 van. Egyébként eddig jól ment a gépemen a CS:GO, de most valahogy ezt elkezdte. KB Júliusban vettem meg, egész decemberig jól működött, és tegnap kezdte el ezt csinálni velem. Próbáltam kiportalanítani, újrapasztázni, még teljesen újra is raktam, de semmi hatása.
2017. jan. 9. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz kérj kölcsön még 2-4 GB ramot azzal megnézni, mi a helyzet.

Utána jön a videokártya driver hiba, valamit nem tud betölteni rendesen.


Mondjuk én nem mondok semmit, mert i5 4690-nel meg gtx 970nel 20 fps-sel száguldok a pályán, hacsak nem tálcázom le a játékot, majd lépek vissza.

2017. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!