Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins creed 4 companion...

Assassins creed 4 companion app segitseg?

Figyelt kérdés
Az AC4-el xbox one-on jatszom,egy hete vettem meg.tegnap elott letoltottem a jatek applikaciojat telefonra,legfokepp a kenway's fleet miatt. Furcsanak talaltam hogy az appot es az eredeti jatekot sehogy sem tudtam osszekotni,mert mindig azt irtam xboxon hogy "failed to connect" (ugyanazzal a uplay hozzaferessel vagyok belepve telon es xboxon is). Viszont mostmar nemtudok belepni a kenway fleetbe se telon(azt irja ki hogy masik platformon van megnyitva a kenway fleet,lepjek ki onnan es probalkozzak ujra),se xboxon,mert ha bemegyem a kapitanyi kabinba,ugyanezt irja ki.. milehet megoldas es miez? Mar tobbszor ujratelepitettem az appot es kibe kapcsoltam az xboxot is,meg az internetet is ujra inditottam. Valami segitseg?

2017. jan. 8. 22:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!