Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri ps4-et venni? Mennyibe...

Megéri ps4-et venni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az elkövetkezendő 1-2 hónapban szeretnék ps4-et venni. A kérdésem az, hogy megéri-e most ps4-et venni, meddig fogja bírni? Igényeim nem túl nagyok, igazából a fifa17-ben kis is merül. Nem kell nekem, hogy nagyon jó legyen a képi világ, nem izgat annyira. Illetve árban ez mit jelent? Képernyőből milyet vegyek? Ugyanígy itt se az a lényeg hogy a lehető legjobb legyen, csak bírja jópár évig.


Nem vagyok szakértő a témában, ezért lett ilyen sok kérdés.

Meddig fogja bírni a ps4? (nincsenek nagy igényeim)

Milyen képernyőt vegyek hozzá? (nincsenek nagy igényeim)

Mennyibe kerülne így összesen, ha venni akarok hozzá még 1 kontrollert és a fifa17-et? (úgy tudom, vannak csomagok, amiben olcsóbbak együtt)

Köszönöm a válaszokat!:)



2017. jan. 10. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Vadonat új konzol Fifa 17-tel 100.000 Ft:

[link]


Használtan ugyanez, több játékkal 90.000 Ft:

[link]


A monitor már más kérdés. Székből szeretnél játszani, a monitor előtt ülve? Ez esetben elég neked egy 24-es monitor is:

[link]


Ha kanapéból szeretnél játszani tévén, messzebbről, akkor egy 40-es tévét javaslok neked:

[link]


Én a helyedben a használtat venném meg, ad hozzá egy csomó játékot, és még tartozik hozzá PS Plus előfizetés is. Monitorral együtt így összesen 120.000-170.000 forint körül jön ki.


Mindenképp Full HD felbontású kijelzőt keress, és 24 colnál kisebbet ne vegyél, sokat ront a játékélményen.

2017. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Inkább ülve, előtte szeretnék játszani, próbáltam már fekve de az nem jött be.

Még annyi kérdésem lenne, hogy elég az 500 gigás, ha csak kevés játék van rajta? Illetve a slim az jobb mint a sima?

2017. jan. 11. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokáig fogja bírni.

Előző leírta mit vegyél.

Amit nem értek,minek neked PS4 FIFA 17-hez? Ennyiből veszel egy PC-t,amit több mindenre tudsz használni,ingyen van a multiplayer és mást is tudsz rajta játszani.

2017. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nézz hardverapron akinek sok a pozitívja az általába megbízható (100+).Én 56-ért vettem játék nélkül.
2017. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3


PS4 árából PC-t, amin FIFA 17-tel játszik, és még mással is? Annyiból inkább egy jó biciklit, nem PC-t.


TV csak van otthon, azt minek venni, ma már majdnem minden háztartásban van legalább egy HD Ready TV.

2017. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!