Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri most Xbox One S-t...

Megéri most Xbox One S-t venni? Mert hallottam hogy év vége felé megjelenik a Scorpio. Szerintetek várjam ki azt vagy vegyek most egy S-t?

Figyelt kérdés
2017. jan. 13. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nagyobb teljesítményű gépet szeretnél, akkor nyugodtan megvárhatod a Scorpiot.
2017. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel még semmit sem tudunk a Scorpio-ról azon kívül, hogy ő lesz a legerősebb konzol, így nehéz válaszolni
2017. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És egyébként az S erősebb mint a sima One?
2017. jan. 13. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
#3: Észrevehetetlen a különbség. Viszont az új gép kisebb, halkabb, kevesebbet fogyaszt és jobb a kontrollere.
2017. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ti mit csinálnátok az én helyemben? Megvennetek az S-t vagy várknátok a Scorpiora?
2017. jan. 13. 11:23
 6/10 A kérdező kommentje:
* várnátok
2017. jan. 13. 11:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Én várnék hátha beváltja az ígéreteket.
2017. jan. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg, hacsak nincs vagy nem tervezel 4K TVt venni, akkor nem biztos, hogy megéri megvárni a Scorpiot. Még pedig azért, mert egyelőre nem tudhatjuk viszont elég valószínű, hogy ugyanúgy lesz mint a PS4 - PSPro esetén. Ha a Microsoft ettől el tudna térni az jó is meg rossz is lenne.


Jelenleg ugyanis a PSPro nem jó másra mint, hogy 4K televíziókon élesebb a képe a támogatott játékoknak illetve jobban futhatnak rajta és ha VRezni szeretnél akkor szinte kötelező, mert az alapgépen elég gyengén futnak azok a játékok. A Sony ugyanúgy az alap PS4et tekinti a fővonalnak,arra készülnek a játékok, ráadásul sok Pron még rosszabbul is fut (igaz nagyobb felbontással), mint az alapgépen.


Tehát lényegében ha Prod van akkor néhány kiemelt játék kivételével nem tudod kihasználni a gépet bár hallottam még olyan szemétségről is, hogy pár multis játékban pl Battlefield 1 több FPSel fut Pron a játék és ezért multiban hatalmas előnyhöz jutsz az erősebb géppel.


Viszont hiába az erősebb gép, ha beteszel egy nem támogatott játékot akkor ugyanúgy fut mintha sima géped lenne. Ráadásul a gép csak a felbontást és az FPSt emeli meg, a textúrák vagy a tárgyak nem lesznek szebbek, a fizika nem lesz jobb, az mind mind a gyengébb géphez van belőve.


A Prot vagy a Scorpiot akkor lehetne kihasználni rendesen, ha vagy

- külön játékok készülnének rá amik csak azon futnak vagy

- a játékokból lenne egy külön változat amit rengeteg extra pénzzel és munkával felhúznák az új gép szintjére


Erre jelenleg semmi esély egyik gyártónál sem. Ha exkluzív játékok lennének az erősebb gépre akkor nem sok fogyna belőlük, de a vásárlóknál nagy negatív visszhangja lenne. Ha megcsinálnák külön a nagygépes változatot az annyi extra költség (miközben a legtöbb ember továbbra is az alapgépet használja, tehát sokat nem tudnának eladni), ami csak maximum 1-2 gyártónak éri meg.


Mellékesen én az árától is félek a Scorpionak. A legtöbb embernek az alapgép ami max 100e is drága, a Prot sem rohannak venni csak a fanatikusok (pedig az "csak" 30 ezerrel drágább) és ha a Scorpio erősebb lesz akkor még akár dupla annyiba is kerülhet majd.

2017. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

miért, mi a baj az one-val? nekem van, igaz csak két hete, de nyúzom rendesen. nem akadozik, nem hangos, tökéletes minden. mégis mi az, ami nem jó? minden játék rendesen fut, nem hallottam még sehonnan sem, hogy ne lenne jó.


ennyi erővel telefont se vegyél, mert jövőre már jobbak, okosabbak lesznek, nagyobb megapixeles kamerával. de jövőre se vegyél, mert utána való éven megintcsak jobbak lesznek.


bocsi, de tényleg, ha nincs xboxod honnan veszed hogy nem lenne elég erős? keress rá akár itt, sehol nem látom hogy valaki azt írná, hogy hu de gyenge vagy bármi ilyesmi.

2017. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Ment a zöld pacsi! :)
2017. jan. 25. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!