Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen a jelenlegi állapotában...

Milyen a jelenlegi állapotában a The Division?

Figyelt kérdés
Még júniusban vettem meg, és egyedül estem neki. Nem jött be. Nagyon nehézkes volt a loot rendszer, az alap map végig tolása után nem tudtam a dark zoneba menni, mert annyira felskálázta a karakteremet, hogy nem bírtam egy sima natúr ellenfelet sem lelőni, pedig tök gyenge volt minden cuccom.
2017. jan. 13. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A bajok ott kezdődnek hogy magad estél neki. És decembertől játszuk ketten és legalábbis én imádom. Igazából ez coop játék nem egy történek orientált single. Loot redszer nem nehéz. A dark zone-ös részt nem értem. De mi is voltunk bennt (talán 10-es először). Akkor elég nehéz, de egy 15-20 között már be lehet merészkedni, de ne magad. És már lehet lootot szerezni.

A kérdésre a válasz, jó. Bár ez relatív.

2017. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi* decembertől....
2017. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pöcök?
2017. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nem tudtam a dark zoneba menni, mert annyira felskálázta a karakteremet, hogy nem bírtam egy sima natúr ellenfelet sem lelőni, pedig tök gyenge volt minden cuccom."


Ebből egy szót sem értek, pedig vagy 50 órám van csak a Dark Zone-ban.

2017. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy olyan lehetetlen helyzetbe esett a karakterem (nem csak nekem, hanem rengeteg más játékosé is), hogy a maximum szint elérése után a Dark Zone leggyengébb része is annyira nehéz volt, hogy 2 ellenfelet se nagyon sikerült lelőni. Jobb cuccot nem találtam, nem adott, a Dark Zone lehetetlen volt, a Raiderek lehetetlenek voltak, és nem maradt mit csinálni.

Azóta már utánaolvastam, kijavították ezeket a hibákat még a nyári patchben.

2017. jan. 14. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!