Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Plants vs. Zombies Garden...

Plants vs. Zombies Garden Warfare-hoz hasonló játék PC-re, (az sem árt ha steam-en)?

Figyelt kérdés
Valahogy nagyon megfogott ennek a játéknak a hangulata. Ps4-en sokat játszottam vele, viszont nincs már meg a konzol és steamen sincs fent. Tudtok valami hasonlót?

2017. jan. 13. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Origin-en keresd.
2017. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagy segítség voltál b*szod
2017. jan. 14. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
ha ennyire életképtelen vagy, hogy nem vagy képes beütni a googleba, majd fél másodperc alatt rájönni, hogy nem csak a steam létezik, akkor igen, valóban nagy segítség voltam
2017. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tessék, ellinkelem hülyegyerek, tényleg nem az első találat


[link]


és van már 2. rész is

2017. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 2-es nem túl jó. Illetve ugyanaz mint az első csak sz*r mapokkal.
2017. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy honnan lehet beszerezni, hanem azt hogy tudtok e hasonló játékot. Nem én vagyok az életképtelen, hanem te a retardált -.-
2017. jan. 20. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor tanulj meg kérdést írni. És vegyél vissza magadból.

Paladins vagy sóherwatch. Én egyiket se próbáltam.

2017. jan. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs ehhez hasonló játék, van második része ami egyébként nem rossz. Sokkal több lehetőség, gamemode, karakter viszont a módonkénti mapok száma tényleg kevesebb. Ami még idegesíteni fog GW1 után az a karakter fajtánkénti fejlődés (tehát ha a tüzes kaktuszt kimaxolod a jeges kaktusz még nullás marad.


Ez egy casual, single-multiplayer, splitscreen, TPS.


Overwatch és Paladins az hardcore, MLG.

2017. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!