Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 17-hez ez a gamepad...

Fifa 17-hez ez a gamepad megfelelő?

Figyelt kérdés

Ezzel a gamepaddal 100%ig működni fog a fifa 17 pc-n?

[link]



2017. jan. 14. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Xbox 360 kontrollerek a konzol mellett kifejezetten pc játékra vannak kifejlesztve. Amelyik pc játék támogatja a kontrollert, az biztosan működik xbox360-al.
2017. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az összes újabb Windowsos játéknál az Xbox kontrollerek az alapértelmezettek, ezért mást nem is érdemes megvenni. Ne gondolkozz, vedd meg.
2017. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a valaszokat.

Meg az lenne a kerdesem, hogy ugye ezzel kapnek egy kontrollert meg egy kabelt amit ugye a gepembe kell bedugni es az alapjan ismeri fel a gamepadot. Namarmost nekem ugye 2 gamepadra lenne szuksegem, vennem kell megint egy ugyanilyent aminek kulon wierless je van, vagy eleg vennem egy xbox kontrollert, es az az egy mindkettot felfogja ismerni?

2017. jan. 14. 22:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Marmint ugyertem, ha ezt megveszem akkor ugye kapok egy xbox kontrollert és egy receivert ami ugye felismeri a kontrollert, es akk eleg ha veszek meg 1 sima xbox kontrollert es erre a receiverre csatlakoztatom ra mind a kettot vagy csak 1 et bir, es vennem kell kettot ?
2017. jan. 14. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
4 kontrollert érzékel, szóval elég csak a kontrollert megvenned.
2017. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2017. jan. 16. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!