Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen társasjátékot tudtok...

Milyen társasjátékot tudtok ajánlani? Többit lent leírom (kort, érdeklődési kört, társaság hány tagból áll, mióta ismerik egymást, menyire ismerik egymást stb. ).

Figyelt kérdés
A társaság 7-8 emberből, 13-15 evéséből áll.Lehetőleg kis helyen elférő társasjátékot írjatok (20×30 cm-esnél ne nagyon legyen nagyobb a doboz).Igazából csak internet keresztül ismerjük egymást (vannak akik személyesen is ismerik egymást) de azért ismerjük egymást mert napi szinten beszélgetünk de nem minden tudunk egymásról.A lovak miatt ismertük meg egymást (mindenki imádja a lovakat) de nem kell hogy erről szóljon a játék.Az ár lehetőleg 3000 Ft-nál ne legyen drágám.Vannak akik 1 éve ismerik egymást vannak akik már 3 éve.Bármilyen típusú játék jöhet.De a játékidő 30-60 percnél ne legyen hosszabb.

#társaság #játék #társasjáték #egymás megismerése #játékidő 30 perc #játékidő 60 perc #játékidő 1 óra
2017. jan. 14. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerűbb partijátékok, illetve könnyedebb családi játékok azok, amik megfelelnek.


Röviden tömören, hogy ne legyen reklámszagú...


Amivel mind a 7-8 ember játszhat: Dobble, Cardline, Timeline, (Dixit), Concept, Aranyásók, Aranyásók 2, Bang, Panic Lab, Swish


Amivel csak kb a fele játszhat egyszerre: Lélekpillangó,

Wizard, Hanabi, Dr. Eureka


Kapásból ennyi jutott eszembe, amiknek érdemes lenne utánanézni.


Ha a társaság Budapest vonzáskörzetében van, akkor több klub is létezik, akik akár ingyen klubdélutánt tartanak és oda lehet becsatlakozni, ha túl drágák a fenti játékok.

2017. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Égen Budapesten lesz a találkozó.Azért érdekel a társasjáték mert be szeretnénk vezetni azt a hagyományt hogy nyaranta 1× az egész csapat összegyűl és eltöltünk együtt egy napot.Elmegyünk mindenféle helyekre kimegyünk tereplovaglásra, elmegyünk fagyizni.Legtöbben Pestiek/Budapestiek ezért döntöttünk a Budapest mellet.Én ha jól tudom a Margit szigeten valamikor júniusban szokót lenni egy társas délután kint van egy stand és csomó társasjátékot ki lehet próbálni ingyen és a szervezők; rendezők segítenek játékot választani (nem tudom mi a neve a programnak) elmagyarázzák a szabályokat.Nem ismered véletlenül ezt a programot?
2017. jan. 15. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok - A budapesti csoport akire gondolsz, az talán a Játszóház Projekt, [link]
2017. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én még az Élet játékát, a Betűtornyot és a klasszikus Activity-t ajánlanám, ezeket sokan szeretik. Ha utóbbinál sok olyan kifejezés van a kártyákon, amit nem ismertek, akkor játszatok paraszt Activity-t, sok ti magatok találtok ki szavakat. Jó szórakozást! :)
2021. dec. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!