Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék Sims 4 Bundle...

Szeretnék Sims 4 Bundle Packet vásárolni, de nem tudom, telepíthető-e a gépemre. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Tehát ezt a Bundle Packet szeretném megvenni:

[link]

A jellemzők között azt írja, hogy az adattároló termékkulcs-kártya. Ez tulajdonképpen mit jelent? Nem igazán vagyok járatos az ilyesmiben.

A doboz csak egy lapot tartalmaz, és a kódot be kell ütnöm az Originbe?

Eddig mindig DVD-ről telepítettem, ezért nekem furcsa ez, és nem szeretnék olyat venni, amivel nem tudok játszani.



2017. jan. 15. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól értelmezted, egyre inkább el fognak tűnni a lemezes játékok, mert a DVD-kapacitás már messze elmarad a mai játékok méretétől, és nem éri meg rájuk nyomni. Mai játékok is már 5-7 DVD-vel jönnek ki, ha mégis kiadják.


Termékkulcs-kártya: csak a játék aktiválókódját tartalmazza a doboz, amihez a játékot tároló rendszerbe be kell regisztrálnod, a rendszer játékkliensét telepítened és oda beírnod a kódot. A kód az online profilodhoz kerül társításra, és a netről tölthető le. A letöltéssel egyszerre telepít is.


Nem ezen a lépésen fog múlni a játszhatóság, mivel a profilba bejelentkezve mindig elérhető lesz a játék, és bárhol ülsz le egy géphez ott telepíteni tudod és folytatni a játékot, ha van internet-elérés és elég erős gép. A játékot megvetted, így korlátlan alkalommal ingyen újra letöltheted és telepítheted.

2017. jan. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alapjáték megvan? Mert ez a csomag nem tartalmazza az alapjátékot, csak a 3 kiegészítőt.
2017. jan. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, megvan az alapjáték, köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 15. 12:54
 4/4 A kérdező kommentje:

És ezek a Bundle Pack-ek frissülnek (telepítés után), ha esetleg frissítés érkezik hozzájuk?

Sok helyen írják, hogy a pack-ek bennük csak online letölthetőek, ez elbizonytalanított. :/

2017. jan. 26. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!