Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dark Souls 3, hogy lehet...

Dark Souls 3, hogy lehet ezzel játszani? Xd

Figyelt kérdés
Nagy nehezen legyőztem az első boss-t és a High wall of Lotricnál egyszerűen képtelen vagyok tovább jutni...valami tippet szívesen fogadnék, mer tökre tetszik a játék, de nagyon nehéz. Eljutok az összes Életem felhasználásával addig a nagy fejszés csávóig aki megy körbe és hát ott végem van...mekkora fos ez, hogy folyton a bonfire-től lehet csak folytatni és ráadásul minden ellenség újraspawn-ol...nem lehet beállítani, hogy könnyebb legyen?

2017. jan. 15. 22:06
 1/6 anonim válasza:
56%
Nem tudod átállítani de tulajdonképpen ez a játék lényege, hogy nagyon nehéz, és szerintem nagyon izgalmassá teszi, hogy nagyobb a tét amikor meghalsz (soul-ok újra összegyűjtése, ellenségek újra legyőzése). Az elején én is sokat vacakoltam vele de egy idő után belejöttem és végigjátszottam. A pajzs használata és az ellenség belockolása sokkal könnyebbé teszi a játékot (a nagymesterek pajzs nélkül játszanak). Véleményem szerint ez az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam, ha neked nem tetszik ne játsz vele.
2017. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég meredek a játék tanulási görbéje. A lényege, hogy minden pillanatban figyelni kell, és folyamatosan "tanulni" és követni a játék által írt szabályokat. Ajánlott a bossoknak nem ész nélkül nekiesni, hanem kitapasztalni a támadási módszereiket, arra megfelelő ellentámadást kitalálni, majd ezt sorozatosan és precízen végrehajtani. Rengeteget követel meg tőled a játék, amit sokan ki nem állhatnak, viszont akiknek bejön, azok már-már megváltóként tekintenek a sorozatra (enyhe túlzás :D).
2017. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért érzed annyira nehéznek, mert a többi játékhoz akarod viszonyítani. Nálunk a 14 éves fiam és a feleségem is végigjátszották mindhárom részt, elméletem szerint pont azért, mert nem sok videojátékkal játszottak azelőtt, így nem voltak meg bennük a korábbi beidegződések. Billentyűzettel tolod? Mert úgy még vagy kétszer nehezebb, mint kontrollerrel.

Ha a Dark Souls könnyebb lenne, értelmetlenné válna (és ha hiszed, ha nem, a 3. rész messze a legkönnyebb). Ennek a játéknak az egyetlen lényege a küzdelem, ráadásul nem az ellenfelek ellen, hanem önmagad ellen. Nem csak a karaktered fejlődik, hanem te magad is, még sokkal nagyobb részben. Az első részben van egy pokoli színhely (Sen's Fortress), ahol minden lépés egy újabb halálcsapda. Ha ötvenszer nem haltam meg ott, akkor egyszer se. A második végigjátszásnál viszont egyetlen halál nélkül futottam át rajta.

2017. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat :D

Azóta nézegettem róla videókat, meg újrakezdtem warrior class-al és egyenlőre bevált, az első két boss ma meg is volt elég könnyen, hnap folytatom :D

Igyekszem mindenkit megölni, de ha már többször meghaltam vhol, akkor inkább hanyagolom a köztes ellenségeket és csak odafutok, így viszonylag jó.

De am nagyon jó a játék.

2017. jan. 16. 22:03
 5/6 anonim válasza:
Nyugodtan kihagysz ellenfeleket és átfuthatsz területeken, de érdemes később visszamenni, amikor már elég izmosnak érzed magad, így kitapasztalhatod az addig nehéznek vélt ellenfelek támadásait, illetve felfedezheted azokat a területeket, amiket egyébként kihagynál és farmolhatsz némi soul-t, hogy megkönnyítsd a dolgodat a továbbiakban. Ha nehézséged támad a bossokkal érdemes guide videókat nézni, amikben kielemzik az adott boss movesetjét, ami alapján ki tudsz találni egy taktikát, ami passzol a buildedhez. A lényeg az, hogy mindig figyeld a mozgásukat és ne legyél túl éhes, mert a greed okozza a legtöbb halált. Akkor is szigorúan be kell tartani a taktikádat, ha már csak +1 ütésre lenne szükség. Soha ne próbálj bevinni egy harmadikat két dodge között, ha előtte csak kettőket ütöttél, mert akkor fogsz elborulni. Legyél kitartó, minél nehezebben megy annál nagyobb lesz az öröm, ha sikerül megölnöd egy boss-t vagy meggyújtani egy bonfire-t és éppen ez adja meg a játék esszenciáját :) szóval kitartás! May the flames guide thee...
2017. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Azótá már belejöttem hálistennek és imádom. A ringed city-t is kivittem, kár hogy vége :(
2017. máj. 13. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!