Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 08 menedzser mód tippek?

Fifa 08 menedzser mód tippek?

Figyelt kérdés
Elsősorban a pénzszerzési lehetőségek érdekelnek. Másodrészt én adok pár tippet. Nosztaligiáztam egy kicsit. A Chelsea-vel kezdtem. Sok fiatal játékost vásárolok. Amik nagyon megérik. Az idősebbek nagyrészét eladogattam. A kezdetekkor megvásároltam Messi-t aki a 3. Idény elején már 97 es. Benzemát 80 ason vásároltam most 91. Silva aki most 89 es. Ramos akki most 91. Most vásároltam meg Bale-t aki szerintem 90 fölött lesz a 4. Idényben. Még pato kellene. Sok fiatal játékost veszek. És még többet adok el. A tehetségkutatóval kerestetem őket, szűkített listára dobom őket, átigazolás időszakkor szerződtetem őket mondjuk emilláért, utána eladom őket. Játékosonként 200-300 ezreket nyerek. Nincs sok játékosom, de minden posztra van cserém. Egy kapust akarok kinevelni cech helyére. Ti hogy kezelitek a csapatokat, és milyen pénzszerzési lehetőségeket tudtok?

2017. jan. 17. 10:36
 1/1 datruth válasza:

háát ez már szinte csalás :D :

szabadúszó leszerződtetése nagy hitegetéssel (1 évre,nagy fizetés,%részesedés stb.) miután meg van egyből adod el így csak annyit buksz amennyit a csapatodban van,de a játékos értékét nyered.

2018. márc. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!