Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni Gran Turismo...

Érdemes megvenni Gran Turismo 5 Prologue-t PS3-ra?

Figyelt kérdés
Szeretnék(most, tehát nem várnék GT5-re, azt biztos megveszem) venni egy autós játékot PS3-ra, és gondolom GT5P a legjobb ezidáig.
2010. máj. 5. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 100% ,hogy megveszed a Gran Turismo 5-öt ,és ha nem bírsz várni addig ,akkor vedd meg!És igen ,én is úgy tudom ,hogy a Gran Turismo a világ legrealisztikusabb szimulátora!Szal a legjobb!
2010. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vard meg a GT5-t (Az E3an be fogjak jelenteni, hogy mikor jelenik meg)... Szerintem a Prologue annyi penzt nem er...
2010. máj. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van rávalód...én is nagyon kíváncsi vagyok az új GT-re (bár még PS3-am sincsen...),és azért nyílván több lesz a Prolouge egy szimpla demo CD-nél.Később el is adhatod:mostanság a GT4 Prologue számít keresett ritkaságnak például.
2010. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!