Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik a kedvenc Sims...

Nektek melyik a kedvenc Sims játékotok?

Figyelt kérdés
Mármint a részre vagyok kíváncsi (1,2,3,4), de kiegészítőt is írhattok, ha úgy érzitek, hogy valamelyiket nagyon szeretitek, és kiemelnétek a többi közül. :) Valamint indoklást is nagyon szívesen olvasok, meg kritikák is jöhetnek nyugodtan.

2017. jan. 19. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Medieval
2017. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, de a The Urbz: Sims in the City című konzolos mellékszál. Messze nem volt benne annyi lehetőség, mint a "nagy" PC-s részekben, de egész jó története volt, klassz helyszínei, remek hangulata.
2017. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2. rész a kedvencem. Ahhoz minden kiegészítő azonnali vétel volt számomra. Többszáz órát belepakoltam, gyerekkorom meghatározó játéka volt.


A Sims 3 is jó lett, de ott nagyon dühös lettem az EA Games-re, hogy ismét ugyan azokat a kiegészítőket akarják eladni, igaz végül nem pont így lett, de aztan már nem pótoltam a kiegeket. Viszont az alapjátékot rendszeresen előveszem.


Most viszont szemezek a Sims4-gyel, csak bizonytalan vagyok.

2017. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sims 3 Szigetvilág, ha már kiegészítő is jöhet :D
2017. jan. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Indriasmith23 válasza:

Sims 3: természet feletti erők. Én ott nagyon szeretek kísérletezni, szerkesztgetni különféle lényeket...

De a másik nagy kdevencem az a sims 3: világ körül ♥

2017. jún. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!