Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell továbbjutni?...

Hogyan kell továbbjutni? Elakadtam..

Figyelt kérdés
A GTA V-ben eljutottam odáig, hogy Franklinnel megvettem a maszkokat, a ruhákat és megszereztem a járműveket (vontatóautó és kukásautó), de nem ad további küldetéseket. Trevornak és Michaelnek se mutat küldetéseket. Az utolsó az volt, hogy valami Di Napolit el kellett fogni és odaadni az öregeknek (Trevorral) és 38.8% van kész. Valaki segítene? Köszönöm előre is :)

2017. jan. 21. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Xbox One-on játszok vele
2017. jan. 21. 13:18
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
keress egy négy személyes autót,vidd el egy olyan helyre ahol senki sem látja aztán hívd fel az egyik játszható karaktert de amikor felhívód lesz valami olyasmi hogy local arra menj rá és kész de amúgy ha beszállst egy autóba írja jobb felső sarokba
2017. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igeeen sikerült :) Nagyon szépen köszönöm :) Ment a zöld kéz :D
2017. jan. 21. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
lesz majd még egy hasonló küldetés
2017. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!