Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek tetszik az új Csábításb...

Nektek tetszik az új Csábításból Jeles Béta?

Figyelt kérdés
Nem akarom őket ócsárolni hisz látszik mennyi munka volt benne,de nekem őszintén szólva a régebbi jobban tetszett.Jó van ami nagyon jó lett az újítással vszont engem nagyon zavar,hogy azokat az alapokat sem hagyták meg amik eddig meg voltak.(PL.:Esélymérő,helyekre való belépéshez kis szivecske,a gardrób is sokkal átláthatóbb volt előtte.)Kicsit olyan érzésem van mintha elvesztette volna azt az alap Csj kinézetét (Persze az újítások kinézet váltással járnak.)Viszont kissé letisztultabban látszik a játék aminek nagyon örülök.

2017. jan. 25. 18:13
 1/2 A kérdező kommentje:
De gondolom csak megszokom ezeken kívül jó lett . :3
2017. jan. 25. 18:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Személy szerint én korainak találom az újult verzió kiadását, várhattak volna még vele, vagy hamarabb elkezdhették volna a béta tesztelőkkel a tesztelést. Rengeteg hiba van, amit még a kiadatlan állapotban ki lehetett volna javítani. Mindezek ellenére, nekem tetszik az oldal új kinézete, és minden elismerésem a Beemoov csapatának.
2017. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!