Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tomb Raider és Rise of the...

Tomb Raider és Rise of the Tomb Raider tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ez is olyan Hollywood-i gyöngyszem, mint egyes film, próbál megható lenni meg erőltetten csöpögős vagy ennél komolyabbat kell várni, nem érdekelnek most a java közönség 90%-a, hogy ezt ajánlja ha ez is elbukik azon, mert nő a főszereplő és tegyük fel bugyuta, ostoba és nem illik bele az egész Tomb Raider franchise-ba. De mivel nem játszottam, így nem tudom, ezért kérdezem, tehát nem feltételezek még semmit nagyon!


A régi Tomb Raiderekben a főszereplő azt láttam értett a szakmájához, voltak felszerelései, tervei a missziókra, felkészült volt. Szóval egyáltalán nem az az ostoba lány. Sajnos a főszereplőről kép alapján nem túl sok ebből le. Tévedek, ezt szeretném tudni, mert akkor hanyagolom inkább, ha feleslegesen húzom magam rajta :)


Köszönöm!


2017. jan. 26. 20:05
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Én nem vagyok szakértő, de volt pár Tomb Raider rajongó ismerősöm, ezért volt belelátásom, hogy a kezdetektől ( na jó, második résztől) hogyan is néz ki a játék ezzel a karakterrel. Az egyik újabb játék végigjátszását végig is ültem, mert meg akarta mutatni a kedves ismerős, hogy mennyire jó játék. Mivel ez a fajta játék engem annyira nem fogott meg, hogy kipróbáljam, ezért csak a 2013-as játékkal játszottam, de azt becsülettel, végig. A játék maga nem rossz, de a"nem az én csésze teám" és valahogy a főhős nagyon megváltozott. A vagány karakter helyett kaptam egy képességeit most felfedező, néha félős, néha nyafka valamit. De persze, karakterfejlődés, reboot, stb. Gondolom a legújabb részben már nem ilyen, vagy nem ennyire ilyen. A légi Lara vagány, mint egy cápafestésű láncfűrész, az új inkább emberi, és átvészeli a dolgokat, de nem uralja.
2017. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A két új rész reboot, nem pedig a korábbi részek előzménye. Ez a Lara nem ugyanaz a Lara. Ettől függetlenül nekem sokkal jobban tetszik, mint a régi- néha félős, néha ügyetlen, de nagyon is szerethető karakter.
2017. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Így 30 felett már a legelső is nagy kedvenc volt. Egy alap játék, a maga idejében elég korszakalkotó, nem is volt másik ami ennyire megfogott volna minket.. ahogy kijött meg is szereztük.. Pont pár napja kezdtem el tolni a 2013-as verziót.. Jónak jó... De néha borzasztóan fel tud idegesíteni..nomal nehézségi szinten is olyan mintha 5 éveseknek készült volna, annyi lőszer/nyílvessző van hogy nem kb 80% ott marad a földön mert nem tudom felvenni nem fér el több nálam. A bádogváros meg egyenesen idegesítő volt, ne legyen már 10 ereklye egy helyen, kicsit szétszórhatták volna.. Tábor az rengeteg van, kb 5-10 percenként van ahol megpihenhetsz..Az irányítás néha kicsit beteg, egyenesen megyek nyakig vízben és megakad, ekkor a jobbra nyilat kell nyomva tartani hogy továbbra is egyenesen menjen.. Ez az egyenletesen-ritmusosan nyomkodni az E-t vagy néha nyomkodd mint süket a csengőt verziók annyira nem jönnek be..már az elején 5 percig húztam ki az oldalába szúródottbágat vagy mit.. De a játék összességében jó. A menü nagyon szép, a skillek is ötletesek. A fegyverek fejlesztése szintén piros pont. A látványra sem lehet panasz.. Egy próbát mindenképpen megér. Far cry 3-ra emlékeztet valami miatt.. De ez nem open world! viszont nagyon annak tűnik.. Elég egyértelmű hogy mikor merre kell menni, a megfogható peremek fehérek, néha picit zavart hogy többet is hagyhattak volna gondolkodni..
2017. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A mobilon írás hátránya.. Néhol belekattint a szövegbe és felülirja az addigiakat.. Remélem azért érthető így is..
2017. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!