Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » El lehet menteni a Google...

El lehet menteni a Google fiókomra?

Figyelt kérdés
Van egy Freefall-os játék, amivel hónapok óta játszok. Időközben a teleronom aksija meg tárhely érzékelése is elromlott. Ha le kell cserélni a készüléket megoldható valahogy az, hogy ne vesszen el a játék? A régi telefonomon már majdnem befejeztem a Frozen Freefall sima szintjeit, aztán elromlott a telefonom, és az egész eredmény odaveszett. Mindeközben be voltam jelentkezve google+-on, szóval elméletileg mentve volt minden, de mikor letöltöttem a játékot erre a telefonra az 1. szintre visszaállt az egész. Megoldható lenne valahogy a jelenlegi teljesítményem mentése?

2017. jan. 28. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

hát megpróbálhatod azt, hogy az USB-vel összekötöd a gépeddel, belenézel vele a telefonod SD kártyájába (ha megoldható és ha nincs az SD kártyának valami baja) és kimásolod a játék mappáját a gépre

mert ugyebár, hogy néznénk ki, ha a mentések nem a játék mappájában bújkálnának? :D

2017. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!