Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fikázza mindenki a...

Miért fikázza mindenki a Mafia 3-at? Valóban vannak benne bugok stb. De szerintem egész játszható játék.

Figyelt kérdés

2017. jan. 28. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudod ez olyan, mint amikor anno mindenki szidta a Star Wars VII-et, de ettől függetlenül mindenki megnézte. Gondolom sokan egy régi trilógia atmoszférás filmre vágytak, aztán csalódtak, hogy már más van. Nincs Lucas, nincs Yoda, nincs Vader, nincs Obi-Wan, a régi gárda megöregedett, miegymás.


Szóval a Mafia III is ilyesmi lehet. Az első rész nagyon lerakta az alapokat, magasra tette a mércét, a második sem lett olyan rossz azért. Szóval mivel nem egy Mafia I-et kaptak, így már tré az egész, érted.


Csak hát változnak az idők, a Mafia első része óta eltelt 15 év, gondolom cégen belül jöttek-mentek az emberek, a régi ötletek elmentek, újak jöttek. Közben az Illusion Softworks-ből lett egy 2K Czech, akkor a 2K Games létrehozott egy Hangar 13-at, akik a Mafia III-at készítették, ráadásul első játékuk úgy hogy eléggé megváltozott itt minden.


Hát ezért, mert aki a Mafia 1-en nőtt fel, az Mafia 1-et akar minden részben, legalábbis tartalmilag és minőségileg biztos.

2017. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az nem tetszik,hogy egy feketével kell fehéreket ölni.(Mielőtt bárki beindulna nem vagyok náci :D)
2017. jan. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert egy szar lett.

Kihasználva az első rész sikerét, eladtak 60 eurós játékként egy félkész, bugos gta klónt. A mafia cím is átverés, hisz csak érintőlegesen kapcsolódik ahhoz a világhoz, amit az első két rész megalapozott.

A sztori is kb. annyi, hogy öljük meg a csúnya, gonosz, rasszista fehéreket.

A küldetések repetitívek, az ellenfelek intelligenciája nevetséges.

És akkor hiányzik az a sok finom apróság, ami az első két részben megvolt, (gondolok itt olyanokra, mint pl. vonaton, villamoson utazás, számít, hogy találod el az autókat, tankolás, rendőri intézkedés nem kizárólag agyonlövés, stb.) ehelyett kaptunk egy végletekig leegyszerűsített gyilkolászós trasht.

Persze játszható játék, de egy ilyen címtől mindenki többet várt.


#1:

A SW7 nem tudom, hogy jön ide, egyszer meg kell nézni, hogy véleményt mondhass róla. Szerintem azzal éppen az volt a baj, hogy semmi újat nem mutatott, csak a meglévő elemeket újrafeldolgozta. Emellett látványilag a sw7 rendben volt, míg ugyanez a mafia3-ról nem mondható el.

2017. jan. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ronda, unalmas, bugos. Csak ennyi.
2017. jan. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom mi az én problémám a játékkal: érezhetően a Mafia 3 nevet azért kapta, mert féltek önálló játékként nem állná meg a helyét, ezért kitalálták legyen ez is a Mafia játékbrand tagja. Ez visszafele sült el, mert mindenki óriási elvárásokkal ült le a játék el a neve miatt. Ezeket az elvárásokat meg a játék nem tudta megugrani. Szóval, ha nem Mafia játékként adják ki, lehet még sikeresebb is lett volna az egész.
2017. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!