Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warcraft 3-at hogy tudom...

Warcraft 3-at hogy tudom ablakban futtatni? Miért villog néha feketén a képernyő?

Figyelt kérdés
Na ez 2 kérdés egyszerre.. Alapvető probléma az, hogy viszonylag gyakran 1-2 másodpercenként feketén villog a kép játék közben. Mondanom sem kell nagyon zavaró. Csak ennél a játéknál, másnál nincs gond. Már próbáltam mindent. Video beállításoknál állítgatni, frissítést átállítottam, egy valamit nem tudtam még kipróbálni, az ablakban futtatást. Elvileg úgy kellene hogy jobb klikkelek az ikonra és ott a "cél" mezőben az útvonal után beírom hogy "-w" vagy "-window" vagy "-windowed persze előtte szóközzel. Egyik sem működik. akármelyiket írom oda ugyanúgy teljes ablakban indul. A gép egy régi laptop Intel GMA 945 vga-val. Win7 32bit. Valami ötlet?

2017. jan. 29. 09:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!