Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike Global Offensiv...

Intelmes kérdése:

Counter Strike Global Offensive FPS probléma. Mi okozhatja a következő jelenséget?

Figyelt kérdés
Counter Strike Global Offensive játékkal próbálok játszani. Azt írják több, FPS maximalizálással foglalkozó oldalon, fórumon, hogy 60 FPS minimum szükséges a játékban. Természetesen minden előírást betartottam, mindent a legalacsonyabbra vettem, minden extra funkciót kikapcsoltam. Amíg nem lépek be egy játékba, addig van 200-220 FPS-em, amint elindítok (akár egy botok elleni játékot is) rögtön 35-40-re csökken. Amennyiben offline játékot indítok el, de azt botok nélkül, akkor olyan 75-80 van. Laptopon játszok, mindig hálózatról. Mi lehet a probléma?

2017. jan. 30. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni a pontos notebook nevet, mert elég egyértelmű hogy egy menü messze kevesebb erőforrást igényel, mint egy meccs.

Ha puding a noti, nincs vele mit csinálni.


Alt tab-bal kiléphetsz a játékból (letálcázol) meg vissza, hátha az segít neki, amikor én belépek általában 20-40 fps-em van letálcázás előtt, utána már a szokásos 300.

2017. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy Lenovo laptopról van szó, Intel Core I5 5200u processzorral, 4 giga rammmal, Intel HD Grapics 5500-al. Az én laikus értelmezésem szerint azért ennek elégnek kellene lennie legalább 60 fps-hez.
2017. jan. 31. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Az intel graphics az a processzorba épített IGP (videokártya), ami az asztali gépekben is elég gyenge, nem hogy egy notebooknál ahol alapjáraton a kisebb fogyasztás oltárán áldozzák fel a teljesítményt, szóval nem, nem elég neki az az igp.

Nincs rendes dedikált vga a lapra forrasztva? Láttam már olyat hogy nem volt hozzá driver ezért mindig a procit nyüstölte a gép.

2017. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy nézem, hogy csak integrált van. :/
2017. febr. 1. 13:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nincs is lehetőségem arra, hogy valahogy javítsam a videókártya minőségét? Ha gyárilag nincs hozzá dedikált videókártya, akkor esélytelen, hogy vegyek hozzá esetleg egyet?
2017. febr. 1. 13:47
 6/7 Miike válasza:
Nekem az a meglátásom, hogy a grafikus karid elvérzik a cs:go-n. A laposodhoz max külső videókarit tudnál csatlakoztatni, hogy növeld a teljesítményt. De ezutóbbiban nem vagyok 100%-ig biztos. Gyárilag a laptopod nem játékok használatára tervezett. A videókari az internetezés közbeni vizuális élmény fokozására került belé.
2017. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miike válasza:
Elnézést, az integrált eszköz, nem videókari.
2017. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!