Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Planescape torment játékban...

Atum kérdése:

Planescape torment játékban miért nem működik a magyarítás?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 19:49
 1/1 anonim válasza:

Működnie kell annak, nekem perfekt módon megy, de van pár kitétel ami szükséges hozzá. Mondom a lépéseket, én hogy csináltam:


Itt a bal alsó sarokban kattints a letöltésre:

[link]


Azonban egyelőre ne telepítsd! Fontos, hogy a játék 1.1-es patchelt verziójával megy stabilan a dolog, ezért először azt kell telepíteni. Itt megtalálod, az első kínálkozó file:

[link]


Arra figyelj még, hogy mind a patch, mind a magyarítás a megfelelő könyvtárba települjön (abba a főkönyvtárba, ahol a játék is van), ezen lehet, hogy állítani kell, a gép nem találja meg magától általában!


Még egy info: a nem is olyan rég kijött enhanced edition-nel ez a magyarítás feltételezhetően nem fog nagyon jól együttműködni.

2017. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!