Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy játékot keresek, melyet a...

Egy játékot keresek, melyet a 2000-es évek elején játszottam. Bővebben lenn, ismeri valaki?

Figyelt kérdés
A játék hangulatvilága sötét volt és úgy kezdődött, hogy az esőben sétált az emberünk, akinek sötét haja volt macskaköves úton, hallani lehetett a cipője koppanását folyamatosan és egy hídhoz sietett. Ott találkozott valakivel, aztán már csak annyira emlékszem, hogy börtönben volt és ott kellett csinálni valamit. Tudom, hogy kevés, de nagyon szeretném újra játszani a nosztalgia kedvéért. Köszi előre is

2017. jan. 30. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mesterlövész? :D
2017. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az, nagyon szépen köszönöm, nem hittem benne, hogy valaki felismeri :D
2017. jan. 30. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Mára szinte kultikus lett a játék főleg emiatt a videó miatt: https://www.youtube.com/watch?v=K4ICPeQHMKY


Én is innen ismerem.

2017. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs olyan magyar gamer aki ne ismerné :D
2017. jan. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!