Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A fallout szériába mennyire...

A fallout szériába mennyire érdemes belekezeni?

Figyelt kérdés
Valamiért eddig ezek a játékok teljesen kimaradtak az életemből, de most megkívántam. Mivel sok szabadidőm nincs, ezért azt kérdezném, hogy elkezdhetném csak úgy, hogy csak a Fallout 4-et játszom végig, és az előtte lévő részek "cselekményét" csak végigolvasom?

2017. jan. 31. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kopottas grafika nem zavar, inkább a 3. részt ajánlom, de még inkább a New Vegast. A negyedik rész hatalmas visszalépés hozzájuk képest.
2017. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem játszottam kimondottan egyikkel sem, de pl. itt is feltették ezt a kérdést, és azt mondják, hogy maximum utalgatások vannak az előző részekre, de konkrét folytatásról nincs szó, mint történet.


[link]


Szóval mindegy, hogy melyik résszel játszol.

2017. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban megéri őket végigjátszani. Már csak azért is, mert a 4. rész lett a leggyengébb.
2017. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A sorozat legrosszabb részét választod? :D

Egyébként nyugodtan belekezdhetsz.

2017. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy kezdj bele a 3. részbe, ha tetszett akkor pedig jöhet a New Vegas. Mindkettő esetében érdemes a DLC-ket is kipróbálni.


A 4. epizód is jó játék, de nem rpg, ami nem feltétlen baj, de a New Vegas után érezhetően sokat butítottak rajta, de még a 3. részhez képest is van visszalépés az összetettség terén. Viszont maga a program dinamikusabb lett és a grafika is szebb, viszont a sztori nevetségesen gyenge és kiszámítható lett, konkrétan az első 30 percbe rájöttem mi lesz a nagy csattanó a végén...

2017. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ez a te igényeidtől függ. Egyik rész sem rossz, még az 1-2 is megérne egy végigjátszást, persze az teljesen más világ mint az újabb 3D-s részek.


Azt javaslom, hogy mindegyikről nézz meg pár videót, kicsit olvass bele mindegyik leírásába a Fallout wiki-in és aztán döntsd el melyik tetszik a legjobban.


Igazából teljesen mindegy sztori szempontjából melyik résszel kezdesz, mert nem összefüggő epizódokról van szó.

2017. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 31. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem olyan nagy baj ha a negyedikkel kezded, legalabb nem fogod eszrevenni hogy a haromnak a koppintasa.
2017. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!