Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tera Online-ban tényleg ilyen...

Tera Online-ban tényleg ilyen gyorsan lehet levelingelni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VAwBN3QPkFY


Igazából nincs kedvem fejlődni, már elég MMO-ban questeltem és nem akarok többen, viszont a raidelést a pvpt szeretem.


Szóval, 3-4óra alatt fel tudok ott húzni egy karaktert?



2017. febr. 1. 09:18
 1/3 pappgr ***** válasza:
Nem, én azt mondanám, hogy a többi mmo-hoz képest gyorsabb, de nem pár órás. A ninja-ával, amivel sokkal gyorsabban fejlődsz mint a többivel, én 3 nap alatt maxoltam ki. De figyelem, ez csak szint ügyileg, ezután jönnek csak az érdekes quest-ek. Ha ezt nem szereted, akkor inkább keress egy gyorsított, m2m szervert, azzal jobb lesz.
2017. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem akarok Metinezni,

csak a low level questektől hánynom kell már, egyedül bolyongani egy erdőben és mindig megölni 10-15 valamit, utána visszamenni és megint, és megint...


Meg gondolom, ha már kihúztam max szintre, onnan már dungeon van és LFR.


Lenne egy pár kérdésem, ha akar valaki válaszolni meghallgatom :D


kezdésnek akkor húzzak fel egy Ninja-t?

Milyen a magyar community?

Mennyire nehéz életképes raideket találni?

2017. febr. 1. 13:10
 3/3 anonim válasza:

Igazából ez ember és időfüggő, hogy mennyi idő alatt tudsz egy karaktert felszintelni. Nekem már minden kasztból van karakterem, és a felszintelésük a kedvemtől függött, valamelyiket tényleg 3-4 óra alatt sikerült max szintűre felvinni.


Én dungeonokkal és 100% xp boost használatával szoktam szintet lépni. Általában amíg várok, hogy az instance matching megtalálja a partit számomra, addig vanguard questeket csinálok (lényegében csak ölögetni kell és leadni a küldetést).


Sajnos az viszont szerver függő, hogy milyen gyorsan tudsz egy új dungeont találni. Legfőképp a tank/healer classok találnak a leggyorsabban partit, mivel azok elengedhetetlenek egy rendes parti megalakításához. Ezért lehet érdemesebb egy haverral kezdeni a játékot, hogy ki tudjátok egymást egészíteni a gyorsabb matching érdekében:D


Jelenleg a ninja nem a legerősebb class, de ugyanúgy szép dps-e van, de a warrior, sorcerer és a valkyrie, esetleg tank classok közül a brawler, amiből a legtöbb dps-t ki lehet hozni. (embertől függ)


Én nem mutatkozom magyarok társaságában játékon, sajnos volt egy pár rosszabb tapasztalatom magyar emberek terén, ezért inkább messziről elkerülöm őket, és az amcsikkal haverkodom xD


Az életképes raid.. hát azt annyira nem lehet megmondani, hogy mennyire nehéz őket megtalálni.. Volt már, hogy egész nap csak jó partikat sikerült találnom, de volt olyan is, hogy becsúszott pár kreténke is, akik akkor se értették meg mi a feladatuk ha a szájukba rágtad minden nyelven:D

2017. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!