Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a honfoglaloban a...

Hogyan kell a honfoglaloban a várat megerősíteni?

Figyelt kérdés

Már régota jatszok vele de nem tudom hogy,lehet a váramat megerősíteni mert nekem még csak olyan sátras.


A válaszokat előra is köszönöm.



2017. febr. 1. 17:58
 1/3 totemi1324 válasza:

A vár fejlesztése a teljesítményeidhez, ill. az elérteidekhez kötődik. Mindegyik várfejlesztési szintnek megvan a maga feltétele. A sima Lvl. 1-es favárhoz elméletileg csak kell egyszer honfoglalózni, bár ez mint látom nálad nem igazán jött be. Szerintem játssz még egy párat és egy bizonyos szintlépés vagy játékok száma elérése után meglesz a favár. Itt megtalálhatod az összes várfejlesztési feltételeket:


[link]


Utóirat: Ezen az oldalon megtalálsz más hasznos információkat is, mint pl. a szobrokkal vagy a lakossággal kapcsolatban.


Második utóirat: Ha esetleg a fenti link nem működik, akkor megtalálod az oldalt a honfoglalón keresztül is:


1. Lépj be a Honfoglalóba

2. Kattints a várra

3. Kattints a felugró képernyő jobb felső sarkában található piros "X" mellett lévő sárga "?"-re.

4. Ìgy eljutsz a segítség részlegbe. Ha a váradon keresztül nyitod meg, ahogy fent le van írva, akkor a súgó várral foglalkozó részlegében kötsz ki. Ezen a képernyőn megtalálod a jobb lenti sarokban egy zöld gombot, ami mellett "Tovább szeretnék olvasni" àll. Erre az ikonra rákattintva jutsz el a fent linkelt oldalra.


Remélem tudtam segíteni! :)

2017. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2017. febr. 11. 09:16
 3/3 totemi1324 válasza:
Nincsmit ;)
2017. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!