Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom World of...

Miért nem tudom World of Tanks-en megváltoztatni a jelszavamat?

Figyelt kérdés

Mit ahogyan a képen is láthatjátok, minden feltételt teljesít az új jelszó, nem is egyet próbáltam, de mindre ezt írta ki. Nem tudom mi ez, de szerintem a jelenlegi jelszavamra vonatkozik a hibaüzenet. Most egy olyan jelszavam van (vagyis már jó néhány éve), ami nem felel meg a követelményeknek, és csak most szántam el magam arra, hogy megváltoztassam.


[link]



2017. febr. 1. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam.
2017. febr. 1. 18:25
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyi, hogy a jelszó erősségét kategorizáló csíknak 4/4 pöckösnek kell lenni.

Egyébként ez egy logikai baromság. Ha alul a feltételeknek minden megfelel (magyarul mindenhol ott a pipa), akkor az ember automatikusan úgy gondolja, hogy meg lehet már változtatni, csak legfeljebb 'weak' és nem 'strong' lesz. De nem. Akkor könyörgöm minek kategorizálni??? Nem lehetne csak azt kijelezni, hogy jó vagy nem??? De lehet én vagyok a hülye és szőrszálhasogató, csak komoly fejtörést okozott, pedig tudtommal nincs semmilyen papírom. Nem jutott eszembe, hogy kapásból egy minimum 12 karakteres jelszót kell megadni, de szerintem ezzel nem csak én vagyok így.....

2017. febr. 1. 18:31
 3/4 anonim válasza:
Jól elvagy magadban :)
2017. febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát erre nem tudom mit mondjak...
2017. febr. 4. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!