Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok lerakni egyes...

Miért nem tudok lerakni egyes dolgokat a minecraft bukkit szerveremen?

Figyelt kérdés

Nem tudok lerakni pá dolgot. Pl: fa- és kő gomb, kerítés, meg még jó pár cuccot.

Segítsetek!



2017. febr. 2. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1. pontosan milyen az a bukkit? pontos verziószám?

2. honnan szerezted be?

3. remélem a gombokat azért függőleges felületre próbálod lerakni.


Jó eséllyel az alap bukkit szerver fájlod bugos vagy hiányos, töltsd le még egyszer, ha nem megy akkor keress másik verziót máshonnan.

2017. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. A szerver az 1.7.x verziókon és az 1.8.x verziókon fut.

2. [link] innen töltöttem le, de még régebben, csak most áltam neki ezzel foglalkozni.

3. A gombokat mindenhogy próbáltam lerakni. (egy block alá, felé, és a többi oldalára)

2017. febr. 3. 06:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan szerver, ami bugmentes fut 2 különböző fő verziószámnál. Értsd, vagy 1.7 vagy 1.8, mindkettő nem fog menni, vagy bugolni fog jó pár funkció (mint ahogy azt most te is tapasztalhatod).


Okkal van az, hogy 1.7.10 szerverre nem járkálnak fel 1.7.2 patchel, meg fordítva, itt is megfigyelhető a modolgatás miatti bug rendszer.


Válassz ki 1 fix verziót és azzal játssz.

2017. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2017. febr. 4. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!