Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb melyiket vegyem meg xbox onera? Rainbow Six Siege vagy Battlefield 1?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyiket se, a Titanfall 2 sokkal jobb.


A fenti kettő közül szerintem a Siege. De ha nincs állandó csapatod, a gyakorlott csapatok fel fogják mosni az összesorsolt csapatoddal a padlót. Persze ez a CoD-ban is előfordulhat, de itt 99% az esélye. Nagyon kiábrándító, ha percekig készülünk, aztán elkezdődik a meccs, és 30 másodpercen belül mindegyikünk halott.

2017. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy jött ide a cod, nem értem :D


Kettő közül Siege.

2017. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Úgy, hogy felhoztam példának egy népszerű multis FPS-t, amiben még gondolkozni sem kell. Ennyi.
2017. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Siegeben csapatmunkára van szükség és ha idegenekkel játszol akkor nem sok sikerélményed lesz. A Battlefield sokkal egyszerűbb, bármikor egyedül beléphetsz és gyilkolhatsz akkor is ha nem ismersz senkit.
2017. febr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

merőben más a 2 stílusa

azon kívül hogy mind2 multi fps semmi közük sincs egymáshoz

2017. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!