Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol. Zed hol a legjobb? Hova...

Lol. Zed hol a legjobb? Hova érdemes vinni jungle kivételével?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak mid. Bár ott se túl jó jelenleg.
2017. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi.
2017. febr. 3. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
mid, bár élelmesebb midesek azért hamar kiszedik, ha nem kap feedet túl lassan építi ki az itemeket, nincs snowball, bukja a midet. Kayle-l egész szépen ki lehet játszani.
2017. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azt észrevette.Az elején sokszor meghalok vele.
2017. febr. 4. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Kayle... :D

Ritkán zedezek,de ha kapok egy kaylet magam ellen csak nevetek.

Nincs elég early burstje és nem tudnak vele játszani. Csak azért képesek bepickelni, mert xy zedet hozott,holott nem játszanak kaylet. Zed jól farmol torony alatt, illetve távolságból is a shurikenek és az árnyéknak köszönhetően. 6 után annyi zed dolga, hogy mikor kayle harrasholni próbál akkor aládob egy combot, ez kb fél hp ha nem több. Ha ez megvolt te uralod a lanet, mert fél vagy mert túlzottan bízik a counterpickben. Ha fél akkor farmolsz és eljátszod ugyan ezt ha közelít. Ha bízik a counter pickben akkor oda ha 75% hp alatt van te meg 75% felett akkor a következő combonál oda is ugrasz,a passivodnak köszönhetően vagy meghal vagy elultizik ebben az esetben. 1ulti alatt nem fog leszedni 75% hp-ról főleg ha a következő q-ját ki dodgeolod az ultiddal.

2017. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kayle csak egy példa volt, Aatrox counter mid se rossz rá, bár Annie-val is vertem már el zedet, ha nagyon pattogott, kapta a stunos kombót :D


Én pl szeretem Kayle-t :D

2017. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!