Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-zok aztán random sokszor...

CS:GO-zok aztán random sokszor úgy lemegy az FPS-em mint az állat ez mi a franc lehet? Ez nagyon idegesítő! Gépem pedig nagyon jó. Lehet, hogy a Windows dolgozhat valamit a háttérben de pedig ki vannak kapcsolva a frissítések.

Figyelt kérdés
csgo,fpsdrop
2017. febr. 4. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

a gépem nagyon jó.


Ez igen, általában az ilyen megszólalásoknál szokott 95%-ban kiderülni, hogy a kérdező szerint jó csak egyedül az a gép.


Szóval kezdjük az elejéről, pontos processzor, videokártya név, ram mérete, gépház pontos neve, mikor frissítettél vga driver-t utoljára, milyen op rendszered van windowson belül?


Hogy esik le az fps? megakad a játék, vagy XY_ról lemegy alacsonyra, de nem akad meg (pl nem akad be a hang, kép stb) csak lejjebb megy majd vissza? Más játékoknál megfigyelhető vagy csak cs:goban?

2017. febr. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Szia szép estét

Amit kértél most leírtam

op.rendszerem: Windows 7 Home Premium SP1

Intel Core i7-5700HQ CPU 270Ghz

Vidi kártya: NVIDIA GTX950M

Laptopom van

És az FPS úgy esik le,hogy játszok egy ideig olyan 20p-t aztán random 60-80fps-ről leesik 1-re és onnan megy fel. És néha el szokott feketülni a kép

Csak a cs-ben figyeltem ezt meg eddig.

Hang kép nem szokott beakadni

De régebben normálisan játszottam...most meg nem tudom mi ez. Nem rég frissített a windows. Nem lehetséges,hogy az okozta? "


Ha 1 fps-re esik le, akkor processzor gondja van, jó eséllyel túlmelegedik. Hűtőpad van alatta? mikor volt utoljára kipucolva és pasztázva?

2017. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!