Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak a multija miatt érdemes...

Csak a multija miatt érdemes megvenni a Black Ops 3-at?

Figyelt kérdés
A multija most eléggé megtetszett, plusz pár haverommal tudnánk játszani, de a single player része nem igazán jött be...

2017. febr. 5. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali! Én is megvettem és nekem sem jött be a kampány. Legfőképp az ai butasága és az optimalizálatlanság zavart.

A multi és a zombi mód viszont jó, főleg a lanpartik miatt.

De ha nem multiztál a cod 2 óta az összessel , akkor esélyed sincs :D

2017. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Modern Warfare legelső része óta CoD-ozok, de a Black Ops 3 multija igazi mészárszék. Az egy dolog, hogy iszonyú gyors a játékmenet, ez már megszokott a CoD-nál. A játékosok között olyan droidok vannak, hogy 50 méterről bedobnak egy gránátot egy fél méteres lyukon, és távcső nélkül snipereznek le a pálya másik végéből- ez sem ritkaság. De sajnos az egész játékmenet úgy lett megtervezve, hogy aki nagyon jó, az úgy elhúzhasson, hogy soha ne lehessen behozni (ezt nem én találtam ki, egy volt Treyarch alkalmazott nyilatkozta, hogy "erre van igény"). Egy százas meccs gyakran 100:50, vagy még durvább aránnyal dől el (de volt már részem 100:11 arányban is), és a killek többségét 2-3 játékos gyűjti be. A scorestreakek irdatlanul erősek, egy jól elhelyezett/időzített lövegtoronnyal, drónnal vagy anyahajóval 15-20 killt is be lehet gyűjteni, és ezek ellen szinte sehogy sem lehet védekezni (csak úgy, hogy nem kerülsz az útjukba). 200 órát raktam bele, de el is ment tőle a kedvem örökre.

Ja, és a Team Deathmatch-en és Domination-ön kívül egyetlen játékmóddal sem játszik senki.


Sokkal inkább ajánlom az Infinite Warfare-t (G2A-n már olcsóbb is, mint a BOIII), amit sokan fikáznak (általában anélkül, hogy kipróbálnák), de a multi sokkal kiegyensúlyozottabb és tartalmasabb, mint a BO III-nál.

2017. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem

ez a minden és mindenki repül, robban, átlát a falon, gépfegyverré alakul a karja nekem már sok

elismerem hogy nem játszottam sokat vele, de nekem az egész lelketlennek tűnt és olyan volt mintha úgy rakták volna össze a játékot, hogy mindenből akartak tenni bele egy kicsit

főzésnél se jó ha mindenből teszel bele egy kicsit, mert van olyan étel amihez nem illik a bors

az meg mellékes volt, hogy azért elég sokszor befagyott a lobby, vagy ha elveszett a jel a hosttal az egész meccs összeomlott

2017. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 6. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!